Zadzwoń i zamów! 500 308 408 669 888 385
logo
Witamy Państwa na stronach Pizzerii RONDO. Znajdziecie Państwo tutaj informacje o tym jak do nas trafić, jakie usługi oferujemy oraz aktualną listę dań serwowanych w naszym lokalu.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą rodzinną… pamiętając o tradycjach, obyczajach i dobrym smaku obejmujemy swoim zasięgiem rynek lokalny organizując niewielkie imprezy i uroczystości nie tylko dla naszych Sąsiadów - mieszkańców dzielnicy, ale również dla wszystkich innych osób z całego obszaru miasta Częstochowa, które mają ochotę do nas zajrzeć. Zdając sobie sprawę, iż wszystko zależy od ludzi, nasza firma stawia na współpracę osób zaufanych, kompetentnych i odpowiedzialnych, którzy znają się na swojej pracy i robią wszystko by wykonywać ją jak najlepiej.

W menu posiadamy bardzo dużą ilość dań przyrządzanych według sprawdzonych receptur. Do specjalności lokalu należy szeroki wybór wspaniałej, oryginalnej pizzy. Naszą pizzę wyróżnia przede wszystkim znakomite, powstałe na bazie unikalnego przepisu ciasto, które wyrabiamy ręcznie każdego dnia, świeże dodatki dobierane ze szczególną starannością z produktów najwyższej jakości.
Do posiłków serwujemy wyborne wina oraz inne zimne lub ciepłe napoje. Po posiłku można rozkoszować podniebienie jednym z wielu specjalnie skomponowanych deserów.

Pizzeria RONDO to wspaniałe miejsce do spotkań rodziny i przyjaciół, a także możliwość zjedzenia szybkiego i smacznego posiłku jakim są obiady domowe.

W sezonie wiosennym oraz letnim zapraszamy do ogródka, w którym w upalne dni można odpocząć w cieniu parasoli i rozkoszować się przepysznymi lodami oraz mrożoną kawą.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług w zakresie organizacji imprez okolicznościowych: chrzcin, komunii, imienin lub urodzin.

Dla osób, które lubią spożywać pizzę w zaciszu domowym, dajemy możliwość zakupu przez telefon: 500 308 408 - zadzwoń i zamów.

Zamów
lokalizacja
Zamów online
2010 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Restauracja Rondo - Pizzeria Częstochowa Pizza Czestochowa
Oświadczenie RODO
Projekt i wykonanie: Internet Plus